Příměstské tábory v červenci

Dovolujeme si vám nabídnout Příměstský tábor Atletické školky, který se bude konat ve dvou termínech.

Oba tábory proběhnou v měsíci červenci v areálu Sportovního gymnázia D. a E. Zátopkových v Ostravě Zábřehu na ul. Volgogradská. K dispozici budeme mít školní učebnu, tělocvičnu, hřiště s trávou a atletickým oválem i oplocené hřiště s umělým povrchem. Tábor bude zaměřen nejen na atletiku, pohybové a sportovní hry, ale také přírodovědně (pozorování v přírodě i v laboratoři, sběr přírodního materiálu v okolí školy a u slepých ramen řeky Odry, lehké přírodovědné pokusy, mikroskopování aj.)

Tábor je určen pro všechny děti, které rády sportují a mají zájem o přírodu a "dění kolem". Mohou se domluvit a přihlásit s kamarádem, sourozencem.... :-) účast v Atletické školce není podmínkou. Tábor se bude konat v čase od 8-16hodin, po domluvě bude možno děti vyzvedávat i dříve. Dětem, které to budou potřebovat, dopřejeme i polední odpočinek nebo zdřímnutí.

Tábory se budou konat v těchto termínech:
1. termín 9.7. - 13.7. 2018
2. termín 16.7. - 20.7. 2018

Pro děti bude zajištěn pitný režim, svačina, oběd.  Na děti budeme dohlížet dvě trenérky Atletické školky a učitelky Tv-Biologie, Tv - zeměpis. Věříme, že jsme připravily zajímavý program, který se vašim dětem bude líbit.

Cena tábora je 1.500,-Kč.

Více informací najdete v přiloženém letáčku, nebo se dotazujte emailem
na hana.tehanova@seznam.cz  nebo romana.dubnova@seznam.cz

Přihlásit se můžete rovněž na tyto emailové adresy nebo telefonicky na číslech 605 0130699  nebo  73201720852

Nezapomeňte uvést, který termín tábora preferujete!

V případě vašeho zájmu se na vás budou těšit trenárka Hanka T. a Romča D.

Letáček ke stažení ZDE.