Zahajujeme cvičení v atletické školce ve šk. roce 2023/2024

Milé děti a rodiče,

dovoluji si vás přivítat v novém školním roce 2023/2024 a tím i v našem cvičení Atletické školky. Seznam školek, ve kterých cvičím, časy cvičení a obsazenost skupiny, najdete na těchto stránkách v sekci "Školy", kdy se vám poté zobrazí "Seznam mateřských škol". Uvidíte tabulku a seznam všech míst i se jmény trenérů, kde kroužek Atletické školky probíhá. Pokud budete mít jakékoli dotazy ke konkrétní organizaci v jednotlivých skupinách, neváhejte mne kontaktovat e-mailem na adrese romana.dubnova@seznam.cz nebo telefonicky na čísle 732 172 852. U míst, která jsou označena hvězdičkou zatím není dohodnuto, zda se cvičení v daném místě bude v letošním šk. roce konat.

Předběžné přihlášky prosím zasílejte na výše uvedený email nebo prostřednictvím online přihlášky na těchto stránkách. Originál vyplněné a podepsané přihlášky a formuláře GDPR prosím odevzdejte při první lekci. Pokud jste u mne kroužek navštěvovali již v minulém roce, stačí donést jen papírovou verzi přihlášky. Souhlas se zpracováním informací již máme.

Kroužek se platí na každé pololetí zvlášť a to převodem na účet:

číslo účtu:                  670100-2210023437/6210

do zprávy pro příjemce/popisu platby uveďte jméno a příjmenídítěte a název MŠ nebo , kam na cvičení dochází.

Termín :                     do 20.09.2023

částka:                       bude upřesněno dle místa konání, platí se na pololetí (září/říjen 2022 až leden 2023)

                    

Ke každé přijaté platbě vystavuji příjmový doklad. Pokud máte zájem doklad uplatnit k proplacení (zdravotní pojišťovna aj.) a potřebujete na něm uvést specifické údaje, prosím, zjistěte si, co přesně potřebujete mít na dokladu uvedeno, aby byl akceptován k proplacení a následně mě kontaktujte na tento email. Běžně je v dokladu uvedeno jméno a adresa plátce, částka, datum zaplacení, číslo dokladu a v popisu je uvedeno Atletická školka - cvičení dětí, jméno dítěte, datum narození/rodné číslo. Zdravotní pojišťovny mívají pro tyto účely svou vlastní formulář. Prosím o předání vámi vyplněného formuláře. Já následně nechám potvrdit u oddílové paní účetní.

Kroužek je také možno platit pomocí FKSP zaměstnavatele. Napište si prosím o více informací.

Děkuji za Váš zájem o naše cvičení a přeji hezký den.

S pozdravem
Mgr. Romana Bělocká,

trenérka Atletické školky AK SSK Vítkovice

!!!!!!!!   CO NA CVIČENÍ   !!!!!!!!

- na první/druhou lekci prosím doneste vyplněné papírové přihlášky a formuláře GDPR, najdete je v kolonce přihláška, kde je i návod na jejich vyplnění, jsou označené ZDE

- cvičení úbor - tričko s krátkým rukávem, legíny, kraťasy, ideálně s délkou pod kolena, kvůli odření, ponožky, nedávejte dětem hrubé tepláčky a mikiny, pořád se hýbou, zima jim určitě nebude

- pokud navštěvujete kroužek, který se koná v tělocvičně, je nutné mít pevnou obuv s nebarvící podrážkou, nejlépe na tkaničky nebo suché zipy. Jarmilky, balerínky a jiné cvičky dětem často padají z nohy nebo při běhání podkluzují!!! Proto prosím, zejména pokud dítěti kupujete novou obuv, vyzkoušejte "v akci", zda pevně drží na noze a zda neklouže. Na cvičení nelze zvenku přicházet ve stejné obuvi, ve které pak má dítě cvičit. PROSÍM VĚNUJTE POZORNOST VELIKOSTI OBUVI!!! Dětem často poskočí nožka a botky mají malé. Nejednou jsem řešila slzavé údolí dítka, které plakalo, že má boty malé a nemůže cvičit nebo pak cvičilo bosky, což je u některých aktivit ne zcela vhodné.

pokud navštěvujete kroužek, který se koná v tělocvičně (Václavovice, Březinova), určitě dětem nezapomeňte dát uzavíratelnou láhev s nápojem, děti mají při cvičení žízeň. Prosím nedávejte dětem perlivé nápoje a nápoje v kapsičkách a jiných jednorázových obalech, často se polijí nebo znečistí povrch a zdržujeme se uklízením (hadr s sebou na cvičení nevozím  )...děkuji za pochopení

- děti navštěvující kroužek v MŠ Šafaříkova a Zdravé školce mají pitný režim zajištěný školkou i v době cvičení. Mohou cvičit ve vhodné obuvi (viz výše), ale často cvičíme i bosky. Prosím o vybavení dítěte tričkem s krátkým rukávem a tenkými tepláčkami/ legínami s délkou aspoň pod kolena. Kraťasy jsou sice fajn, ale když děti spadnou na kolena, je lepší, když je mají krytá.

- prosím u děvčátek s dlouhými vlásky (platí i pro dlouhovlasé chlapce), která/kteří jsou zvyklá/-í v MŠ pobývat s rozpuštěnymi vlasy, aby na cvičení měly/-i svou gumičku do vlasů, případně i sponky/čelenku. Při cvičení přes rozpuštěné vlásky nevidí a hrozí jim, že sebe nebo jiné dítko zraní. Děkuji za pochopení .

UPOZORNĚNÍ PRO ZŠ BŘEZINOVA v OV - Zábřehu - platí, že rodiče nesmí vstupovat do prostor školy, tedy ani do šaten a k tělocvičně. Tudíž není ani možná přítomnost rodičů na cvičení!!! Děti převezmu u vstupu do školy a po cvičení vám je tamtéž předám!!! Děti z MŠ Mozartova si před cvičením vyzvedávám v MŠ.

UPOZORNĚNÍ PRO ZŠ a MŠ VÁCLAVOVICE - děti z druhé skupiny (15-16h) je nutno si po skončení kroužku převzít u tělocvičny. Prosím při vyplňování přihlášky uvést do zprávy, do které skupiny chcete, aby dítě chodilo, jak bude na cvičení docházet / zda ho budu vyzvedávat já (pokud já, tak odkud - MŠ Sluníčko, MŠ Motýlek, ŠD v budově MŠ, ŠD venkovní), zda bude odcházet po cvičení samo / s doprovodem / nebo se vrací do ŠD!!!